Gelişim Yolculuğu!

Her şey Serkan Yavuz’un saç ekiminde ilerleme tutkusu ile başladı. 2011 de elde etmeye başladığı tecrübesi ile Saç ekimi tekniklerini adapte ederek 2020 yılında ESTENİVO markasını kurarak saç ekiminde farkını ortaya koydu.

Dünyada sınıfının en iyisi olarak tıbbi saç ekimi klinikleri için küresel bir ölçüt olan ESTENİVO, Başta Sağlık Turizmi alanında olmak üzere birçok ülkede takdir gördü.

İstanbul’un en prestijli bölgesine konumlandırılan ESTENİVO, şimdi ise 100’ü aşkın eğitimli personeli ile çalıştığı sofistike tasarımlı, yüksek teknolojili kliniğinde faaliyetlerine devam ediyor. Kalitesi ve mükemmelliği, yoğun eğitim prosedürlerine bağlı olan ESTENİVO’da gerçekleştirilen saç ekimi operasyonlarının parçası olan her bir ekip üyesi iyi eğitimlidir ve Correct Philpsopyhy başarı kriterlerine göre test edilir.

Serkan Yavuz’un önderliğinde kuruldu, Serkan Yavuz ilkeleriyle yönetiliyor!

Serkan Yavuz’un en önemli önceliği üç kritik bileşenden oluşur: Estetik, son derece doğal görünen bir saç, operasyonlarda en önemli arayışlardan biridir. Ameliyat sırasında ve sonrasında hastanın en üst düzeyde konforu sayısız önlemle sağlanır ve hastanın uzun vadedeki toplam dönüşümü her zaman yakından izlenir. ESTENİVO bugün tüm süreci bütüncül bir şekilde ele alarak saç ekimine vizyoner bir bakış açısı getirmektedir. ESTENİVO için bu sadece tıbbi bir operasyon değil, tam teşekküllü konukseverlikle başlayan, operasyon süreciyle devam eden ve hastanın hayatında yeni bir sayfa açan deneyimler bütünüdür.

Hayatın çetin bir şekilde devam ettiği bu yolda ESTENİVO, 20.000’den fazla hanımefendi ve beyefendilerin buluşma noktası olmuştur. Birçokları için ESTENİVO sadece tıbbi bir klinik değil, aynı zamanda tutkulu ve mükemmeliyetçi insanların buluşma noktasıdır.

ESTENİVO sürekli iyileştirmeye, araştırmadaki ilerleme ve her zaman yenilikçi teknolojilere açık olma yoluyla nihai bir mükemmeliyetçiliğe inanmaktadır.

Gelecek, yaşanmayı bekleyen keşfedilmemiş bölümlerle önümüzde duruyor.

Online Konsültasyon

Daha fazla bilgi için formu doldurunuz.