Correct™ Philosophy

Estenivo Clinic saç ekimi yapma şeklini üç unsurdan oluşan Correct™ Philosophy etrafında disipline etmiştir ve bu üç unsur markanın üç ana değeri etrafında şekillenmektedir. Estenivo’nun kuruluşundaki felsefe Analiz, Başarı ve İlerleme değerlerini kapsamaktaydı.

Bu değerlerin bölgenin en tanınmış saç ekimi kliniği olmalarına yardımcı olduğuna inanıyorlardı. Çok geçmeden de bu değerler ışığında Estenivo Clinic, saç ekimi standardı olarak uygulama biçimini ve felsefesini tanıttı.

Correct™ Philosophy 4 temel unsurdan oluşur:

1 - Correct™ Planning (Planlama)

Estenivo’da süreç her zaman analizle başlar. Correct™ Planning tekniği, doğal görünümlü ekim sonucuna ulaşmanın yolunu aydınlatır. Karar vermeden önce verileri incelemek saç ekiminde önemli bir adımdır. Böylece Estenivo, hastanın girdilerini tanır ve maksimum sonucu elde etmek için çaba gösterir. Correct™ Planning adımında, doktorlarımız donör bölgeyi detaylı bir şekilde inceler.

Estenivo, hastanın ihtiyacına en uygun greft sayısını belirlemenin, doktorun saç tasarlama becerisine ve estetik kavramlara bağlı olduğuna inanır. Donör alan muayenesinin ardından, önceki muayene verilerine göre ekim alanı planlanır. Daha sonra optimal ve doğal sonuç sağlayan özel cihazlar yardımıyla saç çizgisi çizilir.

2 - Correct™ Hair Line Design

Doğal görünümlü bir saç ekimi sonucu için saç çizgisi tasarımının anahtar olduğuna inanıyoruz. Correct™ Saç Çizgisi Tasarımı prosedürlerimiz, estetik orantıları ve görünümü korumak için tek saç foliküler ünitelerinin ön hatlara nakledilmesine öncelik verir. Estetik ön çizgi tasarımımız, saçları doğal görünümlü bir şekilde uzatmak için her zaman açıları dikkate alır. Saç çizgisinin maskülenliğinin sürdürülmesi önemsendiğinden dolayı saç çizgisinin pozisyonu alın bölgesindeki kas yapısına göre belirlenir. Bu yaklaşım, yüz oranlarının hassas hesaplamaları ile birleştirilir. Saç çizgisinin yaşa göre tasarımı da bir diğer kritik faktördür, yaşlanma doğal bir süreçtir, bu nedenle doğal görünümlü bir saç ekiminin hastanın yaşı ile uyumlu olması gerekir.

Gerçek Saç Çizgisi Tasarımımız, doğal görünümü sürdürmek için bir avantaj olarak mikro ve makro bozuklukları kullanır ve hedeflenen görünüme ulaşmayı kolaylaştırır.

3 -Correct™ Execution

Operasyon günü, tüm bu süreçte başarılı bir sonuç için ana kilometre taşıdır. Ameliyat günü uzun bir teknik detay hazırlığından sonra tasarlandığı adımlar çerçevesinde sona erer. Bu nedenle, Estenivo’nun yüksek seviyeli önlemleri sayesinde sürecin ters gitmesine izin verilmez.

Estenivo’nun esas amacı her zaman başarılı operasyonlar ve sonuçlar elde etmektir ve tüm çabasını ve kaynaklarını başarılı olmak ve elinden gelenin en iyisini yapmak için kullanır. Bunu sürdürmek için, Estenivo yüksek vasıflı tıp uzmanlarını işe alır, eğitir ve yönetir. Estenivo Clinic’in uzmanları ISHRS kriterlerine göre kontrol edilir. Uzmanların operasyonel deneyimi, operasyonel mükemmellik standartları ve el becerileri gibi parametrelerin tamamı Estenivo ekibinin DNA’sında bulunan niteliklerdir.

4 - Correct™ Innovation

Estenivo Clinic kurucuları, gelişimi tıbbın temeli olarak görme fikrine güçlü bir şekilde bağlıdırlar. Estenivo, gelişen inovasyon için bitmeyen bir tutkuya sahiptir. Estenivo tıp uzmanları ve tıp danışmanları, her zaman en etkili saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmenin daha etkili yollarını bulmaya çalışmaktadır. Safir FUE saç ekim tekniğinin tüm operasyonlarda olmazsa olmazı Correct™ Innovation’ın en parlak tezahürlerinden biridir. Gerçek İnovasyon motifleri, mükemmelliğe ulaşmak için hiç bitmeyen arayışlardır.

Estenivo Clinic’teki tüm ekip üyeleri Correct™ Philosophy unsurlarına göre eğitilir ve başarı kriterlerine göre düzenli olarak test edilir. Correct™ Philosophy’nin üç unsuru da, Estenivo’daki tüm süreçlerin endüstri otoritelerinin gerektirdiğinden daha yüksek standartlarda kontrol edilmesini ve yürütülmesini sağlar.

Online Konsültasyon

Daha fazla bilgi için formu doldurunuz.