Neden Estenivo Clinic

Dönüşümü ESTENİVO’da başlayan bir olgu haline getiriyoruz.

Estetik, içten gelen mükemmellik arzumuzun bir yansımasıdır. Saç, imajımızı görünür kılarken, bakımlı imaj, özgüvenimizi arttırır. Günümüzde erkekler, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya ve bunu hissetmeye ihtiyaç duyuyorlar.

ESTENİVO sınıfının en iyisi tıbbi prosedürleri ve teknikleri, misafirperverlik mirasının nazik bir dokunuşuyla birleştirdiğinde, doğal görünümlü ve başarılı bir saç ekimi sağlanıyor.

Dünya çapında tanınan kurucumuz Serkan Yavuz’un (biz ona Mükemmeliyetçi diyoruz) liderliğinde ESTENİVO, erkeklerin görünüşünü değiştirerek kendilerini çok daha özgüvenli hissetmeleri ve hayatlarında yeni, tatmin edici bir sayfa açmaları için var. Bizi tercih ettiğinizde aklınıza neden estenivo? sorusu asla gelmeyecektir.

ESTENİVO’da saç ekimi, yaptırmaya karar vermek dönüşümün yalnızca ilk adımıdır. ESTENİVO, sadece en üst düzey tıbbi saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmekle kalmaz, aynı zamanda erkekleri de en iyi noktaya taşır. ESTENİVO’da bu Gentle Care olarak tanımlanır.

Gerçek bir centilmen, tıraşı, stili ve hobileriyle kalabalığın arasında parlar. Gerçek bir centilmen, başkalarının hayranlığını kazandığı klas, aktif ve beğenilen bir hayat yaşar.

Bugün, ESTENİVO, hayatlarında Gerçek Dönüşümün tadını çıkaran 20.000’den fazla erkekten oluşan bir topluluğa sahiptir. Kliniği ziyaret ettiğinizde, Avrupa’nın dört bir yanından ve diğer bölgelerden gelen aynı düşüncede centilmenlerle karşılaşacaksınız.

Saç Ekimi işlemi bir illüzyon sanatıdır. Tamamen doğal görünümü, geçişleri ve doğru gölgeleri sürdürmekle ilgilidir. Bu sanatı fizik, psikoloji ve matematik bilimleriyle birleştiriyoruz.

Yüksek Tıbbi Operasyon Standartları

ESTENİVO hastanın yararına yönelik çalışır. Bu nedenle ESTENİVO asla önceden gerçeküstü sonuçlar vadetmez ve asla ulaşılmaz bir beklenti oluşturmaz. Bunun yerine ESTENİVO uzmanları, hastanın beklentisini anlamak ve en iyi şekilde çözümler bulmak için oradadır. ESTENİVO, saçın doğal görünümünün önüne başka hiçbir başarı kriteri koymaz. Saç ekimi operasyonunu etkileyen birçok faktör olduğunu lütfen unutmayın.

ESTENİVO sağlığınızı önemser ve olası tüm komplikasyonlara karşı hazırdır. AHA (Amerikan Kalp Derneği) yönergelerine göre periyodik olarak tüm ekip, acil yaşam desteği konusunda tekrarlayan eğitim alır.

Online Konsültasyon

Daha fazla bilgi için formu doldurunuz.