Lipozom Geoxyn Tedavisi

Lipozom geoxyn saç foliküllerini arttırma özelliğine ek olarak formülünde bulunan B1 B2 B3 B5 B6 ve C vitaminleri saç derisine yoğun bakım yapar. Saçların dökülmesini engellemeye yardımcı olur. Yoğun şekilde saç dökülmesi yaşayan kişiler bu tedavi sayesinde saç dökülmesinin engellemesine katkı sağlayabilir. Lipozom geoxyn tedavisi özel bir tedavi olup, yaş fark etmeksizin yoğun saç dökülmesi yaşayan kişilerde uygulanabilir. Saçların dökülmesinin önüne geçilebilmesini sağlayan lipozom geoxyn tedavisi, son dönemde ESTENİVO bünyesinde sıkça uygulanan bir tedavi yöntemidir.
lipozom-1
lipozom-2

Geoxyn Ozon Sıvı Formu

Geoxyn Ozon gaz halinde etkisini 20-30 dk’ da yitirirken, lipozom geoxyn ozon 72 saate kadar uzun süre salınımı ile daha etkilidir. Yüksek dozdaki sıvı geoxyn ozon, gaz ozona göre hem rejenaratif hem de antioksidan olarak çok daha etkilidir. Bu teknoloji dünyada ilk kez, ozonu gaz hali dışında sıvı hale getirmiş ve hücre içerisine girme etkisini lipozom taşıyıcı kullanarak arttırmıştır.

Lipozom Geoxyn Tedavisinin Antioksidan Etkisi

Geoxyn ozon pozitif iyon yüklü yapısı sayesinde hücre içinde ve hücre çeperindeki serbest radikalleri tespit edip hedef odaklı etki göstermektedir. Lipozomlar ise hücre çeperi ile birleşme özellikleri sayesinde bu etkiyi çok daha üst seviyelere taşıyarak hücrenin sağlıklı beslenmesine yardımcı olur, kolajen üretiminin artmasını destekler. Gaz ozonda bu etki her ne kadar mümkünse de gaz formundaki ozonun dolaşımından hızla çıkması etkinliğini sınırlar. Oysaki lipozom geoxyn teknolojisi sayesinde hücresel düzeydeki gençleştirici özelliği uzun sürelidir. Geoxyn ozononun hücresel düzeyde başlatacağı canlandırıcı etkinin hücrenin ihtiyacı olacak diğer amino asit, mineral ve vitaminlerle desteklenmesi gerekir.

Vücudun hedeflenen bölgesine ve kişinin yaşına göre gereken vitamin ve amino asitlerin türü değişiklik gösterir. Lipozom geoxyn sıvı ozon sayesinde tetiklenen canlanma ve yenilenme süreci en etkili şekilde desteklenmiş olur.

Buradaki amaç PRP ve mezoterapiden ziyade sıvı ozon sayesinde dokuyu canlandırmak kökleri beslemek ve var olan saç köklerine canlılık katmak olup saç dökülmesini de engellemektir.

Lipozom geoxyn antioksidan ve rejeneratif etkisi, cilt üzerinde yıpranmaya sebep olan serbest radikallerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Hücre içinde ATP sentezini artırarak hücre bölünmesini destekler.

Online Konsültasyon

Daha fazla bilgi için formu doldurunuz.